Erasmus projekto „Tvari aplinka- tvari bendruomenė” dalyvių pirmasis susitikimas Ispanijoje baigėsi. Grupių vadovai aptarė projekto veiklas ir atsisveikinome iki birželio mėnesio. Esame dėkingi visiems už draugiškumą o ispanams už svetingumą ir rūpestį. Laukia ataskaitos rengimas ir ilga kelionė namo. Sekantis susitikimas bus birželio mėnesį Dubline. Tad kviečiame jaunimą ir savanorius įsijungti į projekto veiklas ir sekti mūsų informaciją. Dėkoju visai savo komandai už dalyvavimą.
KURKIME TVARIĄ APLINKĄ KARTU SU ISPANIJOS, DANIJOS IR AIRIJOS PARTNERIAIS.
Smulkesnė informacija- [email protected]
Reda Kneizevičienė
Sūduvos VVG pirmininkė
Sūduvos VVG atstovai dalyvavo ES BŽŪP tinklo organizuotame seminare „LEADER ir socialinis atsparumas”
ES BŽŪP tinklas (EU CAP Network) 2026 m. birželio 16–17 d. Kaune, organizavo seminarą „LEADER ir socialinis...




