Kovo 24 dieną Gudelių kaimo bendruomenėje vyko ataskaitinis rinkiminis susirinkimas. Pirmininkė pateikė veiklos ir finansines ataskaitas, išrinkta nauja taryba. Bendruomenės nariai aptarė ateities planus bei būsimus projektus.
Linkime naujai tarybai ir naujam pirmininkui Romui sėkmės telkiant vietos bendruomenę aktyviai veiklai.
Sūduvos VVG informacija
Sūduvos VVG atstovai dalyvavo ES BŽŪP tinklo organizuotame seminare „LEADER ir socialinis atsparumas”
ES BŽŪP tinklas (EU CAP Network) 2026 m. birželio 16–17 d. Kaune, organizavo seminarą „LEADER ir socialinis...




