Sveikinu visus Jankiečius su gražiu 315 miestelio jubiliejumi. Dėka gero bendro komandinio darbo, neabejingų kraštiečių ir rėmėjų paramos surengta puiki šventė. Sėkmės ir toliau išlikti tokiai šauniai bendruomenei. Lauksime Jūsų komandos rugpjūčio 13 dieną Sūduvos krašto bendruomenių sąskrydyje Višakio Rūdoje.
Reda Kneizevičienė
Sūduvos VVG pirmininkė
Sūduvos VVG atstovai dalyvavo ES BŽŪP tinklo organizuotame seminare „LEADER ir socialinis atsparumas”
ES BŽŪP tinklas (EU CAP Network) 2026 m. birželio 16–17 d. Kaune, organizavo seminarą „LEADER ir socialinis...




