2019 metų liepos 22-26 dienomis įvyko Jaunimo stovykla pagal Antanavo bendruomenės vykdomą projektą „Antanavo ir Bagotosios jaunimo partnerystės stiprinimas“ . Per šią stovyklą buvo įrenginėjama tinklinio aikštelė: Iškasama velėna, žemės, aikštelė padengta plėvele ir parengiama smėlio vežimui. Suorganizuotos orientacinės varžybos, susipažinimo žaidimai, vyko protmūšis, Antanavo jaunimo klubas „Draugai“ prisistatymas ir jų organizuotas workshopas „Mano svajonių miestas“ , taip pat vyko Jogos užsiėmimai, bei sveikos gyvensenos pamokos .
Sūduvos VVG atstovai dalyvavo ES BŽŪP tinklo organizuotame seminare „LEADER ir socialinis atsparumas”
ES BŽŪP tinklas (EU CAP Network) 2026 m. birželio 16–17 d. Kaune, organizavo seminarą „LEADER ir socialinis...









