Vasario 24 dieną Višakio Rūdos kultūros namose vyko antroji diskusija „Edukacinis Kazlų Rūdos miškų pažintinis takas”, kurioje dalyvavo Višakio Rūdos, Jūrės kaimo, Kardokų, Jankų kaimo bendruomenių atstovai bei ekspertė Modesta Kairytė.
Visi dalyviai priėmė bendrą sprendimą dėl bendros problemos iškėlimo ir aptarė socialinės verslo drobės pildymą.
Kovo mėn. po vieną atstovą iš kiekvienos socialinio verslo projekto idėjos dalyvaus mokymuose.
Reda Kneizevičienė
Sūduvos VVG pirmininkė
Sūduvos VVG atstovai dalyvavo ES BŽŪP tinklo organizuotame seminare „LEADER ir socialinis atsparumas”
ES BŽŪP tinklas (EU CAP Network) 2026 m. birželio 16–17 d. Kaune, organizavo seminarą „LEADER ir socialinis...




