Balandžio 28 dieną vyko Sūduvos vietos veiklos grupės ataskaitinis susirinkimas. Buvo pristatyta veiklos ir finansinės ataskaitos bei pristatyta nauja vietos projektų vertinimo metodika.
Dėkoju VVG nariams už vieningą palaikymą toliau vadovauti mūsų vietos veiklos grupei. Vienas vadovas negali pasiekti gerų rezultatų jeigu neturi geros ir sutelktos komandos. Nuoširdžiai dar kartą visiems dėkoju.
Šie metai ypač pareikalaus sutelkto bendradarbiavimo, nes startuosime įgyvendinant naujo laikotarpio strategiją.
Dėkoju Ąžuolų Būdos senjorams, kurie visiems po susirinkimo parodė pjesę „Penkios mylimos”
Reda Kneizevičienė
Sūduvos VVG pirmininkė
Sūduvos VVG atstovai dalyvavo ES BŽŪP tinklo organizuotame seminare „LEADER ir socialinis atsparumas”
ES BŽŪP tinklas (EU CAP Network) 2026 m. birželio 16–17 d. Kaune, organizavo seminarą „LEADER ir socialinis...




