Gruodžio 1 dieną Kazlų Rūdos viešojoje bibliotekoje vyko Neįgaliųjų dienos paminėjimas,kurį organizavo Kazlų Rūdos savivaldybės bendruomenių asociacijos socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projekto darbuotoja Ramutė Vinikienė.
Renginio dalyvius sveikino LR Seimo nario Kęstučio Mažeikos patarėja Jolita Merkevičiūtė, Kazlų Rūdos savivaldybės Socialinės paramos is sveikatos priežiūros skyriaus vedėja Judita Simonavičienė, Kazlų Rūdos savivaldybės adminsitracijos pavaduotoja Erika Motiejauskienė, Antanavo seniūnas Artūras Urbonas. Bibliotekoje veikė neįgaliųjų darbų paroda, o visus susirinkusius linksmino Ąžuolų Būdos mištus ansamblis „Gilija”.
dėkoju Ramutei Vinikienei už inciatyvą suburti neįgaliuosius bendrai paminėti Neįgaliųjų dieną.
Reda Kneizevičienė
Kazlų Rūdos savivaldybės bendruomenių asociacijos pirmininkė
Sūduvos VVG atstovai dalyvavo ES BŽŪP tinklo organizuotame seminare „LEADER ir socialinis atsparumas”
ES BŽŪP tinklas (EU CAP Network) 2026 m. birželio 16–17 d. Kaune, organizavo seminarą „LEADER ir socialinis...




